logo PTBIOCH

logo FEBS

Z ŻYCIA TOWARZYSTWA

Zapraszamy do wysłuchania kolejnego webinaru zorganizowanego przez Polskie Towarzystwo Biochemiczne, który odbędzie się 4 listopada 2021, o godz. 13:00, na platformie ZOOM_WEBINAR.

Wykład pt. "tRNAslational control of eukaryote gene expression" zostanie wygłoszony przez dr Sebastiana Glatta  z Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Osoby zainteresowane wykładem prosimy o rejestrację (ilość miejsc ograniczona): 

https://zoom.us/webinar/register/ WN_W6bdLdaZT76r4qXU4pwwKw

Jednocześnie informujemy, że wykład będzie transmitowany również poprzez live streaming na portalu FACEBOOK Polskiego Towarzystwa Biochemicznego:

https://www.facebook.com/ptbioch

 

"Nowe Oblicza Biochemii 2021 - 2022"

Zapraszamy do wysłuchania kolejnego webinaru zorganizowanego przez Polskie Towarzystwo Biochemiczne, który odbędzie się 14 października 2021, o godz. 13:00, na platformie ZOOM_WEBINAR.

Wykład pt. "Genome topology - shaping genomes for transcriptional regulation" zostanie wygłoszony przez dr Aleksandrę Pękowską  z Instytutu Biologii Doświadczalnej im. M. Nenckigo PAN. w Warszawie. Osoby zainteresowane wykładem prosimy o rejestrację (ilość miejsc ograniczona): 

https://zoom.us/webinar/register/ WN_rTpqZQsnSlOql0Uml-IQ1w

 Jednocześnie informujemy, że wykład będzie transmitowany również poprzez live streaming na portalu FACEBOOK Polskiego Towarzystwa Biochemicznego:

https://www.facebook.com/ptbioch

 

4 czerwca 2021 r. odbyła się w Galerii Głównej u Attavantich, Centrum Kultury i Promocjii w Jarosławiu, kolejna wystawa projektu Art & Science “Sztuka Powstania Życia”.

Przez czały trudny ubiegły rok przygotowywaliśmy dla Państwa wykłady w Cyklu "Nowe Oblicza Biochemii 2020/2021". Z nadejściem końca roku akademickeiego kończymy tegoroczny cykl. Wkrótce jednak przygotujemy dla Państwa letnią niespodziankę. Wszystkie wykłady są dostepne na naszym kanale YouTube.

banner strona

febs 2019

2018AdvCourseZ ŻYCIA TOWARZYSTWA