logo PTBIOCH

logo FEBS

Z ŻYCIA TOWARZYSTWA

Po zakończeniu Kongresu Federacja Europejskich Towarzystw Biochemicznych (FEBS) w Tours (Francja), odbyło się w dniach 12/13 lipca br. spotkanie Rady FEBS. Dr Paweł Świtoński z Instytutu Chemii Bioorganicznej PAN w Poznaniu został wybrany to Komitetu Stypendialnego FEBS.

W dniach od 7 do 12 lipca odbył się czterdziesty siódmy Kongres Federacja Europejskich Towarzystw Biochemicznych (FEBS) w Tours (Francja).

W dniu 20 lipca br. o godzinie 19:00 w Galerii BWA w Rzeszowie odbędzie się wernisaż pierwszej wystawy piątego projektu Art & Science „Sztuka Apoptozy – Art of Apoptosis”. Partnerem projektu jest Polskie Towarzystwo Biochemiczne.

Acta Biochimica Polonica rozpoczyna w tym roku współpracę z wydawnictwem naukowym Frontiers. Czasopismo opublikuje pierwsze artykuły na otwartej platformie Frontiers Gold w styczniu 2024 r.

W Dniach 5-6 maja tego roku odbyło się 7 już spotkanie Ambasadorów Edukacyjnych FEBS.

Z ŻYCIA ODDZIAŁÓW

Wydarzenie w O/Krakowskim - Wykład wygłosi prof. Misato Ohtani

Krakowski Oddział Polskiego Towarzystwa Biochemicznego zaprasza na wykład  „Plants dominated the earth by producing water-conducting cells: the story of VNS transcription factors”.Wykład wygłosi prof. Misato Ohtani, Laboratory of Plant Functional Analyses, Department of Integrated Biosciences, Graduate...

więcej więcej

Z ŻYCIA TOWARZYSTWA

WERNISAŻ WYSTAWY ART & SCIENCE

WERNISAŻ WYSTAWY ART & SCIENCE

Zapraszamy na wernisaż wystawy Projektu 5th ART & SCIENCE „Sztuka Apoptozy”. Projekt jest współorganizowany przez Instytut Nenckiego PAN oraz Instytut Sztuk Pięknych Uniwersytetu Rzeszowskiego. Partnerem projektu jest Polskie Towarzystwo Biochemiczne. Wernisaż odbędzie się 4 grudnia 2023 roku...

więcej więcej